Logo serveru Hlody.czVtípky Legrácky Rozcestník Přátelé

Vaše uživatelské
jméno


a HesloNemáte
ještě vlastní
uživatelské jméno?
Tak se rychle
zaregistrujte
ať vám ho někdo
neobsadí.

Hlavní stránka uživatelské sekce

Hlavní stránka serveru Hlody.cz

@mail


  Co jsou to hlodyty?

       Hlodyty jsou směnné jednotky, které (pokud jste přihlášeni) získáváte za veškerou svou aktivitu na serveru hlody.cz
Jak to probíhá? Po přihlášení automaticky začnete sbírat hlodyty. Za každou navštívenou stránku získáte 1 hlodyt. Za vložení hlodu získáte 10 hlodytů, za vložení vtípku pak hlodytů 8. Pošlete-li nám nějakou legrácku, po zveřejnění získáte 100 hlodytů. Rovněž můžete o www.hlody.cz informovat své kamarády, za každého komu @mail pošlete získáváte 5 hlodytů.
Aktuální počet hlodytů můžete sledovat neustále na stránce v levo dole.


  K čemu jsou tyto hlodyty dobré? Proč bych se měl registrovat?

       Pomocí hlodytů můžete využívat nejrůznější služby serveru Hlody.cz, které Vám ještě více zpříjemní návštěvu našeho serveru :-)


  Co je to za služby?

       V současné době máte k dispozici:
1. SMS Brána - můžete si přímo do brány ukládat své kontakty, což Vám velice urychlí posílání zpráv; jste-li pak přihlášeni stačí si vybrat kontakt a smsku odeslat.
2. Deamons - více o Deamonech se dozvíte dále...

V plánu je další rozšiřování služeb. Mějte prosím strpení.


   Deamons - hromadné rozesílače @mailů

       Stává se Vám, že posíláte stejný mail několika lidem? Třeba, aby jste se každý týden domluvili s přáteli, kam v sobotu půjdete užívat nočního života? Nebo jste po maturitě a nechcete s bývalými spolužáky ztratit kontakt a pořádáte každou chvíli společné večírky? Či zkrátka pravidelně posílate několika lidem ten stejný mail? Pak je Deamon to, co Vám usnadní práci.
       Do Deamona si pohodlně vložíte jména a @maily svých přátel, které se uloží do databáze. Pak kdykoliv vyberete zaškrtnutím políčka komu chcete poslat mail. Velkou výhodou Deamona je možnost poslat zprávu všem (stisknutím jednoho tlačítka Zaškrtnout vše). Poté napíšete zprávu a pošlete ji všem vybranám přátelům.
       V nabídce služeb si najděte oddíl Deamons (klikněte na odkaz na levé straně) a vytvořte si Demona podle svého přání. Pokusili jsme se Vám vytvořit co nejpohodlnější ovládání, ale pokud by jste i přesto narazily na nějaky problém, neváhejte a ozvěte se nám. A pozor, Deamonů si můžete vytvořit kolik je libo.

Doporučení pro maturitní třídy: Deamon vznikl původně pro maturitní třídy. Jelikož se po maturitě lidé rozbíhájí každý za svým životem je jistě dobré udržovat kontakty na bývalé spolužáky. Na udržování těchto kontaktů je Deamon velmi vhodný. Chcete-li jej využívat pro Vaši třídu, pak se domluvte a zaregistrujte si na hlodech uživatelské jméno a heslo, které bude každý znát a používejte jej společně. Vytvořte si Deamona, který bude obsahovat kontakty na celou třídu. Vzhledem k tomu, že Deamonů si můžete vytvořit kolik chcete, můžete si vytvořit na svém soukromém účtu třeba i Deamony pro část(i) třídy apod.
Počet Deamonů pro jednoho uživatele není omezen.Nemáte ještě vlastní uživatelské jméno? Tak se rychle zaregistrujte ať vám ho někdo neobsadí.