Vítej v Říši Snů!

Říše Snů je nová česká desková hra. Je určena pro 2–5 hráčů. Každý hráč hraje za jednu fantastickou postavu, se kterou se vydává do tajemné Říše snů, kde zuří střet mezi silami tvořivých Snů se silami chladné Tmy. Postavy se snaží přesvědčit mocné neutrální světy ke spojenectví. Hráči pohybují svými postavami po herním plánu a snaží se dostat k vládcům světů, kteří jim zadají úkoly, po jejichž splnění se světy stanou spojenci. Hráči mají k dispozici několik speciálních karet pomocí kterých usnadňují postup svých postav a brání postavám protivníků.

Herní doba se pohybuje mezi 30-90 minutami. Díky rozšířeným pravidlům si však můžete zahrát i delší klání. Hra není nijak pravidlově náročná, zvládne ji každý. Při vývoji byl kladen důraz na vysokou znovuhratelnost, zábavu a napětí až do poslední chvíle. Každá hra je tak unikátní, neopakovatelná. Postavy, za které můžete hrát, se od sebe velmi liší. Můžete si zahrát týmově nebo každý sám za sebe. K dispozici máte navíc řadu nepovinných pravidel, které hru činí ještě zábavnější. Říše Snů vás prostě jen tak neomrzí... Pokud se vám líbil Talisman či Proroctví, pak je pro vás Říše Snů skvělou volbou.

Více informací o hře:

26.3.2005 - na stránkách se objevila nová rozšíření, nová pravidla, 2 nové postavy a pravidla pro naprosté začátečníky. Projděte si sekce "pravidla" a "rozšíření"!

Ukázky ze hry

Přečtěte si krátkou recenzi o Říši Snů

Stáhněte si pravidla Říše Snů včetně nových pravidel pro naprosté začátečníky!

Hlasujte v jedné z anket a podívejte se, co si o hře myslí jiní hráči. Můžete také využít knihu návštěv .

Kupte si Říši Snů pohodlně přes internet za zvýhodněnou cenu 490,-Kc + poštovné.

Chcete si hru osahat před tím než ji koupíte? Využijte seznam prodejen!